+48 22 825 13 23

Nie masz czasu?

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Zapewniamy na najwyższym poziomie nie tylko księgowość dla firm,
ale także pomoc i wsparcie prawne w działalności firm!

Nie jesteśmy zwykłym biurem rachunkowym, lecz kancelarią oferującą kompleksową obsługę księgowo-prawną dla firm. Księgowość to tylko fragment działalności. Każdej firmie potrzebne jest także profesjonalne wsparcie w trakcie kontroli, postępowania podatkowego, czy doradztwo, które zapewniamy wszystkim naszym kontrahentom. By zapewnić kompleksową obsługę, współpracujemy z innymi kancelariami prawnymi oraz radcami prawnymi i adwokatami. Długoletnie doświadczenie (24 lata) oraz wypracowane, skuteczne procedury wewnętrznej kontroli dokumentów zapewniają wysokość jakość świadczonych usług. Miły zaś personel sprawia, że współpraca kancelarii z firmami przebiega w miłej atmosferze i bezstresowo. Dobro naszych Klientów – jest naszym najwyższym nakazem.
Kancelaria od wielu lat znajduje się w czołówce rankingów Gazety Prawnej, w kategorii małych kancelarii. W 2015 rok gazeta uznała Wojciecha Serafińskiego za najlepszego doradcę podatkowego w sporach przed sądami administracyjnymi za 2014 rok.

W celu uzyskania wstępnej wyceny naszych usług – prosimy o jak najdokładniejsze wypełnienie poniższego, krótkiego formularza.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Forma prawna firmy

Rodzaj ksiąg

Podatek dochodowy

Podatek VAT

Liczba właścicieli/wspólników

Przedmiot działalności

Ilość zakładów

Ilość pracowników

Ilość umów-zleceń w miesiącu

Ilość środków trwałych

Transakcje zagraniczne (w tym WDT)

Liczba dokumentów księgowych w miesiącu (zakupy sprzedaż)

Inne, ważne informacje