Kancelaria Doradztwa Podatkowego Wojciech Serafiński w Warszawie

 

Kancelaria rozpoczęła swoją działalność 1 marca 1992 roku i należy do jednej z najstarszych tego typu w Polsce.

W 2023 roku kancelaria obchodzi 31-lecie swego istnienia.

Zapraszamy do korzystania z usług kancelarii. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej w zakresie:

  • Prowadzenia postępowań podatkowych i sądowoadministracyjnych (skargi, odwołania).
  • Wsparcia firm podczas kontroli podatkowych i celno-skarbowych i prowadzonych postępowań podatkowych.
  • Kompleksowej obsługi księgowej i doradczej z zakresu prawa: podatkowego, gospodarczego i pracy (biuro rachunkowe).

Kontrole i postępowania podatkowe w Polsce są niezywkle skomplikowane i wymagają nie tylko odpowiedniej wiedzy, ale przede wszystkim doświadczenia. Nawet drobny błąd może skutkować dla podatnika nieodwracalnymi konsekwencjami. Stąd tak ważne jest, aby przed podjęciem jakiejkolwiek czynności przed organem (np. przed wysłaniem odpowiedzi na pierwsze wezwanie) skonsultować to z osobą mającą odpowiednią wiedzę. Zanim więc cokolwiek zrobi się w sprawie, warto skorzystać z pomocy fachowca i zasięgnąć jego opinii.

Priorytetem naszej kancelarii jest zapewnienie klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez przejęcie obowiązków i reprezentowanie ich przed organami podatkowymi, sądami i jednostkami ZUS, zapewniając sprawne i profesjonalne wsparcie oraz pomoc niemal w każdej sytuacji. W tym celu kancelaria współpracuje z fachowcami wielu dziedzin: ekonomii, finansów i prawa. Kancelaria w swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, w tym, teleinformatyczne.