Kancelaria Doradztwa Podatkowego – Wojciech Serafiński

Porady przez internet

UWAGA! W związku dużą ilość prowadzonych spraw podatkowych – nie udzielamy w chwili obecnej porad i konsultacji indywidualnych. Przepraszamy.

W działalności każdej firmy, jak również w życiu każdego podatnika zdarzają się sytuacje wymagające zasięgnięcia porady*, bądź konsultacji w celu rozwiązania określonego problemu lub zasięgnięcia informacji niezbędnych do podjęcia właściwej decyzji. W ramach usługi doradztwa podatkowego oferujemy możliwość konsultacji oraz porady w zakresie interpretacji aktów prawnych oraz konkretnych zdarzeń wywołujących skutki  podatkowe – przez Internet.

W celu uzyskania informacji o cenie usługi prosimy złożyć zapytanie wyłącznie za pomocą poniższego formularza. Po otrzymaniu zapytania wyceniamy usługę i przesyłamy cenę do akceptacji. Po uzyskaniu akceptacji przesyłamy nr konta, na które należy dokonać płatności za usługę. W ciągu 2-3 dni od dnia otrzymania zapłaty wysyłamy na podany adres e-mail odpowiedź. Brak odpowiedzi na naszą wycenę w ciągu 48 godzin – spowoduje skasowanie zapytania.

Prosimy kierować zapytania wyłącznie dotyczące spraw podatkowych (ZUS i innych nie obsługujemy!).

*Porada podatkowa – zwięzła i praktyczna odpowiedź na postawione pytania, przesyłana e-mailem.